Relacja z konferencji podsumowującej wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2014-2020

Relacja z konferencji podsumowującej wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2014-2020

W dniu 26.06.2023 roku w Kinie KOMETA w Suchowoli odbyła się konferencja podsumowująca wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju dla obszaru Lokalnej Grupy Działania – Fundusz Biebrzański.
Konferencję uświetnił udział znamienitych gości, na czele z Panią Wiesławą Burnos – Członek Zarządu Województwa Podlaskiego oraz Mieczysławem Baszko – posłem na Sejm RP.
W spotkaniu uczestniczyli również wójtowie i burmistrzowie z obszaru LGD, członkowie naszego stowarzyszenia, beneficjenci i mieszkańcy.

Była to okazja do zaprezentowania efektów wdrażania Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2014-2020, przedstawienia przykładów projektów realizowanych przez naszych beneficjentów, roli i znaczenia dziedzictwa dla rozwoju lokalnego oraz  wspólnej dyskusji jak wykorzystać wypracowane efekty w nowym okresie programowania.   
 
Szczególne podziękowania przesyłamy wszystkim uczestnikom, w szczególności członkom Stowarzyszenia Rozwoju Wsi „Wodniczka” za piękny występ na „ludową nutę”, Zespołowi „Biebrzanie”, Konradowi Wasilewskiemu z Departamentu Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich,   Katarzynie Łotowskiej z Ośrodka Wspierania Organizacji Pozarządowych w Białymstoku, Monice Koronkiewicz-Roszko – ze Szkoły Podstawowej im. Sybiraków w Dolistowie Starym, Teresie Domurat – członkini Koła Gospodyń Wiejskich w Dolistowie Starym, Elżbiecie Tyborowskiej z Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Mońkach oraz dr Grzegorzowi Ryżewskiemu.
 
Krótka fotorelacja:

              

Top