Rada

Członkowie Rady (II kadencja: od 16.12.2019)  - opublikowano dnia 19.12.2019 r.

  1. Andrzej Masłowski – przedstawiciel sektora gospodarczego (gospodarstwo rolne w gm. Dąbrowa Białostocka),

  2. Katarzyna Nowicka – przedstawiciel sektora publicznego (Gminny Ośrodek Kultury w Goniądzu),

  3. Justyna Grabowicz – przedstawiciel sektora publicznego (Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Janowie),

  4. Jan Joka – przedstawiciel sektora publicznego (Gmina Jaświły),

  5. Anna Stankiewicz – przedstawiciel sektora społecznego (Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Korycińskiej),

  6. Monika Kobeldzis – przedstawiciel sektora społecznego (Towarzystwo Przyjaciół Lipska),

  7. Mirosław Bielski – przedstawiciel sektora gospodarczego (KRAM Sklep, Hurtownia Artykułów Przemysłowych Mirosław Bielski),

  8. Piotr Możejko – przedstawiciel sektora gospodarczego (Zakład ślusarsko-mechaniczny Piotr Możejko),

  9. Małgorzata Ostrowska – przedstawiciel sektora społecznego (Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Sztabińskiej im. K. Brzostowskiego),

  10. Jan Ryszard Kotuk – przedstawiciel sektora społecznego (Fundacja Biebrzańska),

  11. Bożena Pogorzelska – przedstawiciel sektora gospodarczego (Pogorzelska Bożena - Handel Detaliczny Sklep Spożywczo Przemysłowy).

  12. Michał Suchwałko – przedstawiciel sektora społecznego (Ochotnicza Straż Pożarna w Suchowoli)



Członkowie Rady (I kadencja: 14.12.2015 r. - 15.12.2019 r.)
- Andrzej Masłowski - sektor gospodarczy (gospodarstwo rolne w gm. Dąbrowa Białostocka);
- Katarzyna Nowicka - sektor publiczny (Gminny Ośrodek Kultury w Goniądzu);
- Justyna Grabowicz - sektor publiczny (Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Janowie);
- Jan Joka - sektor publiczny (Gmina Jaświły);
- Anna Stankiewicz - sektor społeczny (Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Korycińskiej);
- Monika Kobeldzis - sektor społeczny (Towarzystwo Przyjaciół Lipska);
- Mirosław Bielski - sektor gospodarczy (KRAM Sklep, Hurtownia Artykułów Przemysłowych Mirosław Bielski);
- Piotr Możejko - sektor gospodarczy (Zakład ślusarsko-mechaniczny Piotr Możejko);
- Małgorzata Ostrowska - sektor społeczny (Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Sztabińskiej im. K. Brzostowskiego);
- Jan Ryszard Kotuk - sektor społeczny (Fundacja Biebrzańska);
- Bożena Pogorzelska - sektor gospodarczy (Handel Detaliczny Sklep Spożywczo Przemysłowy);

Top