Komisja Rewizyjna

Członkowie Komisji Rewizyjnej (III kadencja: od 15.06.2020): opublikowano dnia 16.06.2020 r.
- Henryk Pogorzelski - przewodniczący;
- Zdzisław Dąbrowski;
- Stanisław Grajewski;



Archiwum:
Członkowie Komisji Rewizyjnej (II kadencja: 21.06.2016 - 15.06.2020):
- Henryk Pogorzelski;
- Mariusz Ramotowski;
- Stanisław Grajewski;

Członkowie Komisji Rewizyjnej (I kadencja: 12.06.2015 - 21.06.2016):

- Henryk Pogorzelski;
- Mirosław Bielski (do dnia 14.12.2015), Stanisław Grajewski (od 14.12.2015)
- Dariusz Lipski;

Top